2016 Yılı EMİTT Fuar Röpörtajımız.

EMİTT Fuarına gerçekleştirdiğimiz katılımızla ilgili Turizm ve Vize ile alakalı Röpörtajımız.

 

Turizm Dergisine verdiğimiz Röpörtajımız.

Bizim özelliğimiz şirketlerin ve kurumların isteklerini dinleyerek doğru analiz eden tecrübeli personel kadromuzla bu doğrultuda kaliteli ve butik hizmet veren, bir acente olmamızdır. Bizi arayan şirketi, kurum veya münferit başvurularda onların istekleri doğrultusunda müşteri memnuniyeti politikamızdan ödün vermeden kaliteli ve ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz.

Kurumlar, şirketler veya kişiler acentemize başvuru yaptığında TDO Turizm olarak vize, otel, uçak ve rehberlik hizmetini seyahat paketi halinde tek bir yerden almalarını sağlıyoruz. Firmaların bayi toplantı organizasyonlarında bizim sunduğumuz tur programı seçenekleriyle birlikte isterlerse kendi talep ve fikirlerine göre de tur programı düzenleme imkanı sağlıyoruz.

röportaj1    onemli

 

Hürriyet Gazetesi Yazımız.

TDO Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Alper Ufuk Demir, Türk turizminde tanıtım eksikliği olduğuna dikkat çekerek “Akdeniz’i, Ege kıyılarını hiç görmeden 18 yaşındayken Batman’dan Almanya’ya gitmiş bir genç ülkesinin zenginliklerini, kültürünü, denizini nereden bilecek? Türk turizminin en büyük eksiği reklam ve tanıtımdır” dedi.  Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği Başkanı Yusuf Hacısüleyman, “Ülkeni ziyaret et” sloganıyla yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarını Türkiye’ye davet ettiklerini söyledi.

Türsab Tatil Meleği