Vize işlemleri  hakkında bilmeniz gerekenler ;

Konsoloslukların vize işlemlerinde Almanya vizesinde ,Fransa vizesinde,Hollanda vizesinde ve diğer konsoloslukların vize işlemlerinde ve vize prosedürlerinde her konsolosluğun farklılık gösterdiği bilinmesi geren en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Almanya vizesi’nde evrakların titizlikle  ve dikkatli bir şekilde hazırlanması gereken bir vizedir. Almanya vizesi  vize süresi  kademeli olarak yükseltilmektedir. Konsolosluk Almanya vizesi ni kimi zaman 1 ay,3 ay,6 ay ve 1 yıllık şeklinde kademeli olarak vize süresini uzatmaktadır.

Almanya vizesi ni düzgün kullanan ve aldıkları vizeyi ; vize  aldıkları ülkeden kullanan kişilerin daha sonraki vize başvurularında vize süreleri kademeli olarak uzun çıkmaktadır.

Diğer ülkelerin vizesi de aynı uygulama geçerlidir. Konsolosluların vizesi düzgün kullanıldığı sürece bu kademeli artış gerçekleşmektedir. Fransa vizesi, İtalya vizesi, Hollanda vizesi gibi diğer ülkelerin vizesi de o ülkelerin vize prosedürlerine göre  farklı evraklar talep edilebilmektedir.

TDO danışmanlık olarak web sitemizde yayınlamış olduğumuz konsoloslukların vizesi ile ilgili gerekli evraklar tam evrak listesi olamayabilir. Bunun sebebi konsoloslukların vizesi ve vize prosedürleri kişilerin konumlarına ve statülerine göre evrakları farklılık gösterebilmektedir.

Farklı meslek kuruluşlarına mensup kişiler için konsolosluk verecek olduğu vizesi ile ilgili farklı evrak talep etme hakkına sahiptir. Web sitemizde sunmuş olduğumuz evraklar dışında konsolosluk ek evrak talep etme hakkına sahiptir.

Her konsolosluğun vizesi için konsolosluk kişilerin konumuna göre farklı evrak talep edebilmektedir. TDO Danışmanlık olarak Konsoloslukların vizesi için sunduğumuz evraklar sizin kesin olarak vize alacağınız anlamına gelmemektedir.

TDO Danışmanlık Konsolosluklara akridite olmuş aracı bir kurumdur. TDO Danışmanlık sizin Konsolosluklara kadar gelmenize gerek kalmadan vize işlemlerinizi sizin adınıza yürütmektedir.Bazı konsoloslukların vizesi şahsi işlemler dahilinde yapılmaktadır.

Konsoloslukların vizesi için TDOvize.com web adresinde tarafınıza sunmuş olduğumuz evraklar sizin kesin vize alacağınız anlamına gelmemektedir.

Tarafınıza vize verecek olan makam, ve karar merci konsolosluklara aittir.

Türsab Tatil Meleği