ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Almanya vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Almanya  vizesi, schengen vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.

Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…

Almanya  Shengen vizesi  başvurusun da ve Almanya  konsolosluğuna vize başvurusunda   Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında  acentemiz   TDOTURİZM olarak yer almaktadır.  

Kurumumuza  Almanya  vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da  ön  Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile  yapılacak  olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Almanya  vize işlemleri ve Almanya vizesi  ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız  gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Almanya  vize işlemleri ve Almanya  vizesi gerekli evrak listesi  alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi  Whatsapp aracılığı ile  ilgili kategoride Almanya vizesi  evrak listesi  Almanya  konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz  doğrultusun da  size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.

Almanya  vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili  dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın  Almanya  vize işlemleri için Almanya   konsolosluğunun  istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına  bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.

  Genelde Almanya  vize işlemlerinde ve  Almanya  vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı  yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir.  Özellikle fuar dönemlerinde Almanya  çok çok fazla yolculara red vermektedir. Bunun sebebide fuar biletinin yanı sıra eğer stand açacaksanız Stand belgelerinizi , stand ödendi mahkbuzlarınızı v.s eklemeniz gerekmektedir. Duruma göre biz size vize başvurusu esnasında yönlendirmede bulunacağız ve riski en aza indirmek için elimizden geleni yapacağız.

Almanya konsolosluğunun akredite kurumu olmamızdan ve Almanya  vize işlemlerin de yıllar  içerisinde oluşmuş olan  tecrübelerimize dayanarak sizin  Almanya  vizesi için   hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan   kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik  bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup,   uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni  başvuru  dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.

Almanya vizesi ve Almanya  vize işlemleri için otel ve   uçak rezervasyonları konusunda size acentemiz tarafından tam destek sağlanacaktır.  Almanya vizesi için parmak izine (İDATA  ) ‘ya  gelmenizi gerektirecek bir durum oluştuğu takdir de eksik olan evrakları randevuya gelirken yanınız da getirmeniz istenecektir.  Almana vizesi için Almanya  evrak listeniz tamamlandıktan sonra vize için  parmak izi randevunuzu size uygun bir gün ve saate ayarlanacaktır. Daha sonra ise  Almanya  başvuru merkezinin adresi size konum atılacaktır. Randevu saatinde ise yetkilendirdiğimiz personelimiz Almanya vize işlemlerini tamamlamak için  sizi karşılamaya gelecek evrak teslimini kendisi yapacak , Siz sadece parmak izi verip kısa sürede Almanya   Shengen vizesi başvurunuzu yapmış  olacaksınız.

Son 5 yıl için de parmak izi verdiğiniz tespit edildiği takdirde ;  sizin başvuruya gelmenize gerek kalmadan yetkili acenta olarak  Almanya Vize işlemleriniz acentemiz tarafından yapılacaktır.

 Olası durumlarda elçilik eksik bir evrak talep ederse acil eksiklerinizi bize teslim etmeniz durumunda Eksik evraklarınız eliçiliğe teslim edilecek ve konsolsoluk yasal süreyi doldurup pasaportunuzu işlemden çıkarınca bize başvuru merkezinden teslim alıp size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi için ve  Almanya vizesi Ve Almanya  gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

 

Unutmayın ki !!  Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

 

Sevgiyle kalın,

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin