ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Gana vize Prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Gana vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…


Gana vizesi başvurusun da ve Gana konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO
TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Gana vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Gana vize işlemleri ve Gana vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Gana vize işlemleri ve Gana vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Gana vizesi evrak listesi Gana konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Gana vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Gana vize işlemleri için Gana konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde Gana vize işlemlerinde ve Gana vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Gana konsolosluğunun vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Gana vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


Gana ziyareti planlayan kişilerin sarı humma aşısı olması zorunludur. Ayrıca hepatit A – B, tifo, menenjit, difteri ve tetanoz aşılarının da iki ülkenin sağlık kuruluşları tarafından tavsiye edildiği bilinmektedir. Bununla beraber Gana’de sıtma ve kolera da sık görülen rahatsızlıklar arasında yer alır. Gana vize başvurusu esnasında yaptırılması zorunlu aşıların kartlarını ibraz etmek gerekebilir.


Gana vizesi için Şahsen gelmenize gerek yoktur. Gana vizesi için Gana evrak listeniz tamamlandıktan sonra yetkilendirdiğimiz personelimiz tarafından bizzat Gana Konsolosluğundan işlemlerinizi yapıcaktır.


Yaklaşık 2-3 iş gününde de işlemler Gana vizesi işlemleriniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.

Gana Vize başvurusunda İşveren/Çalışan/ ( mühendis-teknisyen ve ticari davetiyesi olan – v.s ) çok daha kolay yapılabilmektedir.


Daha detaylı bilgi için ve Gana vizesi Ve Gana gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin