ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Kongo vizesi prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Kongo vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…


Kongo vizesi başvurusun da ve Kongo konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO
TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Kongo vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Kongo vize işlemleri ve Kongo vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Kongo vize işlemleri ve Kongo vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Kongo vizesi evrak listesi Kongo konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Kongo vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Kongo vize işlemleri için Kongo konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde Kongo vize işlemlerinde ve Kongo vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Kongo konsolosluğunun vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Kongo vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


Kongo ziyareti planlayan kişilerin sarı humma aşısı olması zorunludur. Ayrıca hepatit A – B, tifo, menenjit, difteri ve tetanoz aşılarının da iki ülkenin sağlık kuruluşları tarafından tavsiye edildiği bilinmektedir. Bununla beraber Kongo’de sıtma ve kolera da sık görülen rahatsızlıklar arasında yer alır. Kongo vize başvurusu esnasında yaptırılması zorunlu aşıların kartlarını ibraz etmek gerekebilir.


Kongo vizesi için Şahsen gelmenize gerek yoktur. Kongo vizesi için Kongo evrak listeniz tamamlandıktan sonra yetkilendirdiğimiz personelimiz tarafından bizzat Kongo Konsolosluğundan işlemlerinizi yapıcaktır.


Yaklaşık 4-6 iş gününde de işlemler Kongovizesi işlemleriniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Kongo Vize başvurusunda İşveren/Çalışan/ ( mühendis-teknisyen– v.s ) çok daha kolay yapılabilmektedir.


Daha detaylı bilgi için ve Kongo vizesi Ve Kongo gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin