ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Malta vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Malta vizesi, schengen vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Malta vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Malta vize işlemleri ve Malta vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Malta vize işlemleri ve Malta vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Malta vizesi evrak listesi ve Malta konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Malta vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Malta vize işlemleri için Malta konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde Malta vize işlemlerinde ve İsveç vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Malta konsolosluğunun akredite kurumu olmamızdan ve Malta vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Malta vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


Malta vizesi ve Malta vize işlemleri için otel ve uçak rezervasyonları konusunda size acentemiz tarafından tam destek sağlanacaktır. Malta vizesi için parmak izine (VFS Global) ‘e geldiğiniz zaman eksik olan evrakları randevuya gelirken yanınız da getirmeniz istenecektir. Malta vizesi için Malta evrak listeniz tamamlandıktan sonra vize için parmak izi randevunuzu size uygun bir gün ve saate ayarlanmaya çalışılacaktır. Daha sonra ise Malta başvuru merkezinin adresi size konum atılacaktır. Randevu saatinde ise yetkilendirdiğimiz personelimiz Malta vize işlemlerini tamamlamak için sizi karşılamaya gelecek ve birlikte başvuruyu gerçekleştirip parmak iziniz alındıktan sonra Malta Shengen vi zesi başvurunuzu yapmış olacaksınız.


Malta konsolosluğu her seferinde yolcudan parmak izi alınmasını talep ettiğinden dolayı parmak İzi için başvuru merkezine gelmeniz gerekmektedir.
Yaklaşık 7/14 iş gününde Malta vizeniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Daha detaylı bilgi için ve Malta vizesi ve Malta gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin