ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Rusya vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Rusya vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…


Rusya vizesi başvurusun da ve Rusya konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO
TURİZM olarak yer almaktadır. Kurumumuza Rusya vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Rusya vize işlemleri ve Rusya vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgiler size mail ya da Watsapp ile iletilecektir.


Rusya vizesi için elektronik davetiye ( mail kabul edilir ) ya da orijinal aile ziyareti davetiyesi ilebaşvuru yapabilirsiniz. Eğer davetiye temin edemezseniz de sizin beyan edeceğiniz tarihler arasında 28 günlük kalış süreli Turistik vizeniz alınacaktır.


Rusya Vizesi için şahsi başvuruya gelmenize gerek yoktur , biz sizin adınıza başvurunuzu
gerçekleştirebiliriz.


Acil durumlarda 1 iş gününde de Rusya vizeniz sonuçlandırılmaktadır. Normal başvuru yapmanız durumunda yaklaşık 7 iş gününde Rusya vizeniz sonuçlandırılmaktadır.

Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Daha detaylı bilgi için ve Rusya vizesi ve Rusya gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin