ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Otel Rezervasyonu

Otel rezervasyonlarını siz değerli müşterilerimize çok uygun fiyata sunuyoruz. Siz sadece tatilinizin planını yapmaya başlayabilirsiniz. sizin adınıza en iyisi, en konforlusu, en cazibi hangisi ise size o seçenekleri sunuyoruz.

Yurt dışında 60 Ülkede 120.000 otele anında  rezervasyon imkanı sunan TDO Turizm  her bütçeye uygun alternatiflerin yanısıra son dakika fırsatlarını da yakalayabilir, yurt dışı seyahatinizle ilgili planlarınızı hemen yapabilirsiniz.

Yurt içinde yüzlerce otele çok uygun fiyatlarla  rezervasyon yapabilme imkanı sunan TDO Turizm  ile tatil imkanları parmaklarınızın ucunda. Çok uygun tatil fırsatlarını online rezervasyon indirimleri ile birleştirebilir, online yurt içi otel rezervasyonlarınız için yüzlerce tatil seçeneğine TDO Turizm ile  hızlıca ulaşabilirsiniz.

Yöre ve şehir rehberimizde en gözde turistik bölgeler, hiç kimsenin adını duymadığı saklı kalmış cennetler, gezginlere özel seyahat ipuçları, en özel lezzet durakları ve yaşama dair aklınıza gelebilecek herşey…

Vize başvurularınız ‘ da konsolosluğa verilmek üzere herhangi bir otel-uçak rezervasyonu yapmamış olan müşterilerimize opsiyonlu otel-uçak rezervasyonlarınızı TDO TURİZM olarak biz yapıyoruz. Konsolosluklar vize işlemleri evrak listesinde konfirmeli otel rezervasyonu istemektedir..Daha ayrıntılı bilgi için ofisimizi arayarak yetkililerimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz…tdoturizm.com

Test

Form Gönderimi

Tamam

X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin