ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Uçak Bileti

Otel rezervasyonları gibi, uçak biletleriniz de TDO TURİZM Tarafından en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Opsiyonlu Otel-Uçak: Bazı konsolosluklarda opsiyonlu otel ister. Opsiyonlu otel de ise rezervasyonunuzun belli bir geçerlilik süresi vardır. Para ödenmeden yapılan rezervasyondur.

Şirketlerin kurumsal seyahat politikaları, rezervasyon yetkililerinin istek ve tercihleri doğrultusunda, havayolu alternatifleri ve en uygun uçuş bağlantılarını araştırarak en doğru çözümleri sunar.

Bunun yanı sıra, çağrı merkezi alt yapısı ile birçok bankanın kredi kartı müşterilerine seyahat hizmetleri sağlamaktadır.

Uluslararası uçuş sağlayan THY, Lufthansa, Delta, British Airways, KLM, Air France, Emirates, Qatar Airways, Alitalia gibi havayollarıyla yurtdışı biletlerin yanı sıra, yurtiçi uçuş yapan Anadolujet, Pegasus, Atlasjet, Borajet gibi havayollarının da yetkili acentesiyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı, konusunda uzman, dinamik, yenilikleri takip eden, güler yüzlü seyahat danışmanlarımızla en uygun parkur ve fiyatları en kısa sürede sizlere sunabilmekteyiz.

Yüksek kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye odaklı bilet departmanımız ile grup rezervasyonları ve uçak kiralama konusunda da uygun fiyat ve alternatifler sunmaktayız. Bilet rezervasyon detaylarınız, opsiyon süreleriniz ve bilet kurallarınız için gerekli bilgileri anında tarafınıza bildirmekteyiz.

Vize başvurularınızda konsolosluğa verilmek üzere herhangi bir otel-uçak rezervasyonu yapmamış olan müşterilerimize opsiyonlu otel-uçak rezervasyonlarınızı Turizm departmanımız aracılığı ile biz yapıyoruz. Daha ayrıntılı bilgi için ofisimizi arayarak yetkililerimizden gerekli bilgiyi alabilirsiniz…

Test

Form Gönderimi

Tamam

X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin