ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Online Vize Başvurusu

Vize başvuru sürecin’de Kişisel tüm bilgileriniz ve evraklarınız güvenle saklanarak hiçbir şekilde 3. şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz.

Hızlı Vize İşlemleri

Vize başvurunuz, uzmanlarımız tarafından seyahatinize göre planlanır ve hızlı bir şekilde yetkili acentamız tarafından başvurunuz yapılır.

Vize Başvuru İşlemleri ?

Vize başvurularınız başvurulan ülkeye göre farklılık gösteren bir işlemdir. Gideceğiniz ülkenin vize başvuru formunu eksiksiz doldurulması gerekli olup yanı sıra istenilen evrakları ‘ da hazır edip teslim edilmesi gereklidir.

Bir çok vize başvurusu, yanlış doldurulan formlar ve uygun olmayan evrakların konsolosluklara iletilmesi sonucu başvuruların çoğu geri çevrilmekte olup bir çoğuda yanlış doldurulan formlar yüzünden RED almaktadır.

TDO Danışmanlık olarak sizleri konsolosluklardaki özel temsilciniz olarak adınıza başvuruda bulunmakta olup Eksik evrak veya eksik form sıkıntısına bir son veriyoruz.

Schengen Vizesi için Gerekli evrak listeleri nedir ?

Vize başvuruları için güncel gerekli evrak listeleri gidecek olduğunuz ülkeye göre değişiklik göstermektedir. Schengen ( Avrupa Ülkesi ) Hazırlanması gereken evraklar seyahat edecek kişinin veya kişilerin yapmış olduğu ticari veya turistik bazında hazırlayacağı evraklar farklılık göstermektedir.

Ankara merkez ofisli olarak, profesyonel hizmet verdiğimiz sitemizden temin edebilirsiniz.

Almanya Öğrenci Vizesi Nasıl alınır ?  Kolay Yolu Nedir ?

Almanya ülkesine öğrenci vizesi alarak gidilebilmesi için yapılması gerekli en önemli detay bir okula kaydınızın yapılmış olunması gerekmektedir. Pasaportunuz ile konsolosluktan ulusal vize başvuru randevusu alarak istenilen belgelerin ( evrakların ) hazırlanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

3 aydan fazla bütün eğitimler D vizesi olarak almanya konsolosluğuna ( elçiliğe ) diğer başvurular için İDATA ofislerine yapılabilmektedir. Öğrenci vize işlemleriniz ‘ de TDO danışmanlık olarak sizin adınıza tüm başvurularınızı baştan sona kadar bizim ilgilenmemizi isterseniz lütfen Ankara firmamızla iletişime geçiniz.

Almanya Aile Birleşim Vizesi için Gerekli Şartlar ? En Kısa yol nedir ?

Aile Birleşim vize başvuruları için vize müracaatı yapılmadan önce, Almanya ‘ da bulunan yakınınızın konaklama imkanı ve maddi durumu yeterli olması gereklidir. Eğer belirttiğimiz imkanlara sahip değilse vize başvurunuz RED alma ihtimali yüksektir. Daha önceden yurt dışına çıkış giriş yapmanız alacağınız aile birleşim vizesine katkısı olacaktır.

Pasaportunuz ile beraber şahsen konsolosluğa ( elçiliğe ) randevu talep edilerek randevu gününde bizzat ( şahsen ) gelerek, evraklarınızı teslim etmeniz gerekecektir. Başvuru evraklarınızın incelenmesi durumunda bir sorun çıkmaması halinde Almanya da bulunan yakınınızın arkadaş, akraba, eş, dostun bağlı olduğu yabancılar dairesine evraklarınız gönderilecektir.

Türkçe Almanya Schengen Vize Başvuru Formu

Schengen vize başvuru formunu vize müracaatı yapacak kişi tarafından eksiksiz doldurulması gerekmekte ve Şahsın ( kişinin ) vize için hazırlayacağı tüm evrak listelerinde beyan edeceği bilgileri destekleyen eksiksiz doldurulması şart olup ıslak imza kesinlikle dikkat etmenizi öneririz.

Önemli Not : Schengen almanya vize evraklarının vize formunun doldurulmasın ‘ da başvuru yapacak kişi ( şahıs ) 18 yaşından küçük ise Schengen almanya vize başvuru formu anne veya baba yani ( ebeveynler tarafından imzalanıp başvuruya gidilmesi gereklidir.

Güncel Almanya Schengen Vize Başvuru formu   Turkish Schengen visa application form

Uzun süreli Schengen vizesi nasıl alınır ?

Uzun süreli Schengen vizesi almak için ; Maddi evraklarınızı kuvvetli göstermeniz çok önemlidir. Konsolosluklar da vize işlemlerin de 3 aylık banka hesap ekstresi bankadan kaşeli imzalı sunulması gerekmektedir. Konsolosluklardaki Schengen vize işlemlerine başvuru yapılırken vize başvurusunda uzun süreli vize işlemlerin de Banka hesap detaylarınızı yüklü göstermeniz kişilerin avantajıdır. Schengen vizeleri 5 yıllık dahi çıkmaktadır. bu tamamen evrakların kuvvetli bir şeklide hazırlanmasına bağlıdır.

Çok Girişli Schengen vizesi nasıl alınır ?

Çok girişli Schengen vize işlemleri kişilerin daha önceki aldığı Schengen vizelerine bağlı olarak çıkmaktadır.Eğer daha önceden schengen vizesi alıp ve bu vizenizi düzgün bir şekilde Vize aldığınız ülkeye giriş yaptı iseniz bir sonraki başvurunuz da vizeniz uzun süreli ve multıple entry olarak sonuçlanmaktadır.

Schengen vizesi için gerekli şartlar nelerdir ?

Schengen vizesi için gerekli şartlar ; Kişilerin Türkiye de bulunduğu statü çok önemlidir.Kişi eğer çalışıyorsa ve iyi bir işi var ise bu işin de uzun süreli çalışıyorsa schengen vizesine başvuru yapan kişilerin vizesi olumlu sonuçlanmaktadır. Başvuru evraklarında konsolosluklar mutlaka 3 aylık maaş bordrosu istemektedir.Bu yüzden çalıştığınız firmada en az 3 aydır çalışıyor olmanız gerekmektedir.

Diğer bütün evrak listelerini web sitemizden temin edebilirsiniz.

Öğrenci schengen vizesi nasıl alınır ?

Öğrenciler için okullarından yazı alıp gelir durumlarını beyan etmeleri halinde vize almalarında hiçbir problem gözükmemektedir. Tabiî ki bu durum gelir durumunu gösterecek velilerinin maddi imkanlarının seyahat masraflarını karşılayıp kendilerine hiçbir olumsuz (maddi olarak) etki etmemeleri halinde mevcuttur.

Konsolosluklar genellikle üniversite öğrencilerince 3. Veya 4. Sınıfta okuyanlara istenilen evrakları sunmaları halinde tereddütsüz vize verirler. Çünkü okullarının bitimine az bir süre kalmış ve okullarını bırakıp ülke dışında yaşamayı düşünmeyecek kişiler olarak değerlendirirler.

Turist vizesi nasıl alınır ?

İstenilen evrakları sunmanız halinde ve yeterli maddi imkana sahip olduğunuz takdirde turist vizelerinizi problemsiz alabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken hususlar, gidebileceğiniz her yere ve her güne lüks sayılabilecek yaşam standartlarına göre tatil planı yaptığınızı belirtip ve bunu istenilen evraklar içerinde banka hesap dökümünüzdeki hareketler ile kanıtlamanız gerekmektedir.

Diğer en önemli husus ise otel rezervasyonunuz opsiyonlu veya konfirmeli olmasına özen gösteriniz. Çünkü konsolosluklar otelleri arayıp rezervasyon teyidi yapabilirler ve teyit edememeleri durumunda maddi imkanınız ne yüksek olursa olsun RET anlamı taşıyan kaşeyi pasaport sayfanıza basıp pasaportlarınızı iade edebilirler.

Transit vize nasıl alınır ?

Transit vize genellikle en az 5 saat uçuş mesafesi olan ülkeler için gereklidir. Ülkemiz vatandaşlarına Avrupa ülkeleri havalimanın ‘ dan çıkmamaları halinde transit vize uygulamıyor. Örneğin USA veya Amerika kıtası ülkelerinden birine gidecek vatandaşlarımız için Avrupa aktarmalı değil fakat Kanada aktarmalı gitmek istedikleri zaman Kanada transit vizesi uygulanmaktadır. Bu durumda transit vizeleri firmamız randevu alım tarihi dahil 2 iş günü içerisinde alabilmektedir.

Schengen vizesi ne kadar sürede çıkar ?

Schengen vizeleri ülke temsilcilikleri prosedür sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Genellik ile 15 gün süre istemelerine karşı bu süre 2 ila 7 güne kadar düşebilmektedir. Kanunlara göre  Schengen vizeleri ülke temsilcilikleri olumsuz bir durumda sorgulanmadan 3 aya kadar pasaportunuzu bekletme yetkisine sahipdir. Randevu ve İşlem sürelerinizi minimum ’ a indirebilmek için profesyonel olarak firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Schengen vizesi için nereye başvuru yapılır ?

Schengen vizesi ülke temsilcilikleri veya temsilciliklerin anlaşmalı vize başvuru merkezleri aracılığı ile alınabilir. Şu an tüm Schengen vizeleri anlaşmalı başvuru merkezleri aracılığı ile başvuru kabulü yapmaktadırlar. Ve tabi ki işlem süreleri de bu sebep ile daha da uzayabilmektedir. Randevu ve İşlem sürelerinizi minimum ’ a indirebilmek için profesyonel olarak firmamızdan yardım alabilirsiniz.

2 yıllık schengen vizesi nasıl alınır

2 yıllık schengen vizesi genellikle daha önceden 6 aylık veya 1 yıllık schengen vizesi olanlara verilir. Bu vizeleri doğru kullanım yapanlara yani Fransa dan alınmış bir schengen vizesi ile ilk giriş yaptığınız ülke Fransa olması gerekir. Konsolosluklar bu duruma çok dikkat ederler.

Bir diğer konu ise geçmişte 1 yıllık vizeniz olduğunu varsayalım 1 yılın içinde hem doğru giriş yapmanız hem de pasaportunuzda birden fazla giriş çıkış olması önem arz etmektedir. Bu durumları yerine getirdiğiniz takdirde tahmini olarak 2 yıllık veya daha uzun schengen vizesi almanızda konsolosluklar tarafından bir engel bulunmamakla birlikte konsoloslukların takdirine bağlı olarak daha kısa schengen vizesi de alabilirisiniz.

Amerika turist vizesi nasıl alınır ?

Öncelikle maddi durumunuzun iyi olması gerekmektedir. İnternet üzerinden online formunuz doldurulduktan sonra konsolosluk tarafından randevu verilir. Konsolosluk randevu tarihinizde sizi mülakata alır ve daha önceden doldurmuş olduğunuz formdaki bilgilerden farklı bir bilgi öğrenmek istemezler. Farklı bilgilerinizin ortaya çıkması sonucu başvurunuz ret olarak iptal edilir.

Bu duruma engel olabilmek için tüm bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde bildirmeniz gerekir. Örneğin forma maaşınızın 10.000 TL olarak bildirilmesi ve konsolosluk mülakatında bunu ispat edememeniz ret gerekçesidir. Unutmayınız ki Forma doldurmuş olduğunuz bilgilerin hepsini  konsolosluk ispat edilebilmesi için evrak talep edebilir.

ingiltere turist vizesi nasıl alınır ?

Maddi durumunuzun yeterli olması ve sunmuş olduğunuz evraklar ile ispat etmeniz en önemli husustur. İngiltere konsolosluğu bankanızda ne kadar yüksek meblağlar olursa olsun kaynağı gösterilmediği takdirde başvurularınızı ret olarak sonuçlandırır. Örneğin bankanızda 100.000 TL gösterdiğinizi ve sizin sigortanızın ve maaş bordronuzun asgari ücret den olduğunu varsayalım. Net bir şekilde ülke topraklarında asgari ücret ile çalışanların bu parayı biriktirememe durumunu söyleyip ret verebilirler.

Vize Başvuru sonrasın ‘ da Vize Kaç Günde Çıkar ?

Schengen vizelerinin sonuçlanma durumları randevulara müteakip olarak belirlenmiştir. Tüm Konsolosluklar 3 aya kadar sorgusuz pasaportları işlemde tutma yetkisine sahiptir. Uzun süren başvurular genellikle sorgulamada takılı olanlardır. Bir başvuru uzun süredir işlemde kalırsa kişi hakkında veya isim benzerliğinden ötürü sistemde sorgulamaları devam etmekte olup sorgulamaların bitimine kadar konsolosluklar pasaportları ellerinde tutarlar.

Konsoloslukların anında vize verme yetkisi yoktur. Aldıkları başvuruyu sisteme girip vize bilgi sisteminden sorgulayıp sistemden gelecek olan duruma göre olumlu yada olumsuz olarak sonuçlandırırlar. Aşağıda belirttiğimiz işlem süreleri minimum süreler olup konsoloslukların çalışma sistemlerine bağlı olarak verilmiştir.

 • Almanya vizesi ticari 3 iş günü turistik 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.
 • Fransa vizesi 3 iş günü
 • Amerika vizesi randevuya müteakip 2 iş günü randevu 1 hafta 10 gün içinde alınıyor
 • Belçika vizesi 2 ila 10 iş günü
 • Avusturya vizesi 5 iş günü içerisinde çıkmaktadır
 • Hollanda vizesi çek cumhuriyeti vize bilgi sisteminin onayından sonra belli oluyor bu süreç 1 hafta 10 günü bulabiliyor
 • İngiltere vize başvurusu  21 iş günü sürebiliyor fakat konsolosluk genellikle 1 hafta 10 günde sonuçlandırmaktadır. Express vizesi 3 iş günü
 • Hindistan vize başvurusu  1 hafta 10 gün sonraya randevu veriyor ve aynı günün akşamı sonuçlandırıyor
 • İsrail vize başvurusu  3 iş günü içerisinde sonuç almaktadır.
 • İtalya vize başvurusu  3 iş gününde sonuçlanıyor daha önce schengen Amerika kanada İngiltere ve Japonya vizesi olmayanlara konsolosluk mülakat tarihi veriyor 10 ila 15 gün sonrasına mülakata müteakip 2 iş gününde sonuçlandırıyor
 • Kanada vize başvurusu  3 iş gününde sonuçlanmaktadır bu durum 10 güne kadar uzayabilir
 • Dubai vize başvurusu  3 iş gününde sonuçlanmaktadır
 • Yunanistan vize başvurusu  2 iş gününde sonuçlanmaktadır
 • Cezayir vize başvurusu 7 ila 10 iş günü içerisinde sonuçlanıyor
 • Danimarka vize başvurusu 5 iş gününde sonuçlanmaktadır

Vize Başvuru Formları nasıl doldurulması gerekir ? Vize Ücretleri nedir ?

Schengen vize başvuru formları gideceğiniz ülkelerin temsilcilikleri  (konsolosluk veya başvuru merkezi) tarafından indirilip doldurulabilir, Gideceğiniz ülkelere göre dolduracağınız başvuru formları değişmektedir.

Schengen vizesi ücreti konsoloslukların aldığı ücret ülkeler arası anlaşmaya göre 60 euro dur. bu ücrete ek olarak vize başvuru merkezi ücretleri vardır. bu ücretler 25, 26, 30 ve 40 Euro olarak belirlenmiştir ve her başvuru esnasında yurt dışı seyahat sağlık sigortası ücreti de vardır. bu ücretler seyahat tarihlerine ve sigorta firmasına göre değişkenlik gösterebilir.

Vize başvuruları,seyahat tarihinden en fazla ne kadar süre önce yapılması gerekir ?

En erken Seyahat tarihine 90 gün kala yapılabilir. Bu süre genellikle schengen ülkeleri için geçerlidir. Fakat bazı Schengen ülkelerinde bu süre 30 gündür. Biz başvurularınızı en geç seyahat tarihinize 15 gün kala yapmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Vize Başvuru kararlarını kim vermektedir ?

Başvuru Kararlarını başvuru esnasında konsolosluklar veya vize başvuru merkezleri almaktadır. Başvuru sonucunu ise  VIS (vize bilgi sistemi) merkezi veya ilgili ülkenin ilgili kurumları tarafından alınmaktadır ve bu kararı ilgili konsolosluğa bildirip sonuçlandırmaktadırlar.

Birden Fazla Schengen ülkesini ziyaret etmek için Ne tür Vize alınır ?

Schengen ülkelerinin sınırlarından ayrılmamak şartı ile tek giriş li vize yeterlidir. Eğer schengen ülkesi olmayan Hırvatistan veya Makedonya gibi ülkelere girip tekrar schengen ülkesine giriş yapmak isterseniz çok girişli vizeye ihtiyacınız vardır. Başvurularınız esnasında firmamıza lütfen tüm seyahat detaylarını belirtiniz.

Schengen ülkelerine toplam konaklama süresi Kaç gün geçerlidir ?

Vize sürelerine bağlı bir durumdur. En fazla 90 gün en az 1 gündür. Bu 90 günü aşan konaklamalar oturuma veya çalışma izni statüsüne girmektedir ve oturum veya çalışma izni başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Vizeler 3 aylık, 6 aylık, 1 yıllık, 2 yıllık, 4 yıllık ve 5 yıllıktır.

Bu vizelerden herhangi birine sahip iseniz (3 aylık vize hariç) 6 ay içerisinde 90 günü aşmamak kaydı ile konaklama yapabilirsiniz ve vizelerinizin gün bölümününe 90 gün diye belirtilmesi gerekmektedir.

Vize Başvurum Red Alırsa, tekrar Başvuru Yapabilir miyim ?

Yapabilirsiniz. Vize başvurularınızın ret olması ile alakalı bir durum. Size sunulan ret gerekçenizdeki maddelerin düzeldiğini düşündünüz takdirde başvurunuzu yapabilirsiniz. Düzelmeden ben tekrar başvuru yapmak istiyorum diyorsanız da gene yapabilirsiniz fakat tekrar ret alma durumunuz oldukça yüksek olur.

Tarafınızdan alınan İngiltere vizesi için alınan randevuya Şahsen gelmem gereklimidir ?

İngiltere vizesi işlemlerinde her defasında mutlaka parmak izi vermeniz gerekmektedir.Daha önceden bir çok İngiltere vizeniz olsa dahi her başvuruya mutlaka şahsi başvuru yapılması gerekmektedir.Konsolosluk işlemleri yaparken sizin parmak izinizi ve göz taramanızı başvuru esnasında yapmaktadır.

Hiçbir şekilde konsolosluk başka bir kişi aracılığı ile başvuru kabul etmektedir.Bu uygulamanın yapılma sebebi İngiltere gümrüğünden geçerken parmak izi ve göz taramasının karşılaştırılarak sahtecilik önüne geçilmesi açısından yapılmaktadır.

İngiltere dil okulu vizesi nasıl alınır ?

İngiltere Dil okulu başvurularında gideceğiniz katılacağınız programın süresi önemlidir. Katılacağınız program 6 ay üstü bir programsa İngiltere dil okulu vizesi başvurusunda kategori değişiklik gösterecektir.Eğer 6 ay altı bir programa katılıyorsanız vize kategoriniz short time student olarak değişecektir.

İngiltere dil okulu vizesi başvurularında okuldan gelmesi gelen evraklar eksiksiz olarak tamamlanması gerekmektedir. Okuldan gelmesi gereken okul kabul belgeleri ve okul faturalarının eksiksiz olarak konsolosluğa sunulması gerekmektedir. Daha detaylı bilgi için acentemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi için biyometrik fotoğraf ölçüsü nasıl olmalıdır ?

İngiltere vizesi için Beyaz fon biyometrik 2 adet fotoğraf yeterli olmaktadır.Eğer fotoğrafçınız bu ölçüleri istediğiniz düzeyde yapamıyorsa veya bilmiyorsa Konsolosluk vize başvuru biriminde bu işlem ücret karşılığı gerçekleştirilmektedir. İngiltere vizesi için gerekli olan biyometrik fotoğraf vize başvuru formu ile birlikte konsolosluğa teslim edilmesi gerekmektedir.Konsolosluk fotoğraf hazırlanmadan başvuruyu işleme almamaktadır. Bu süreç için acentemizden bilgi alabilirsiniz.

İngiltere aile ziyareti için vize nasıl alabilirim ?

İngiltere aile ziyareti vizesi için ; İngiltereden gelecek davetiye de tüm açıklıkla herşeyin belirtilmesi gerekmektedir. Davet eden kişinin konakladığı ev detaylarına kadar davetiye de belirtilmesi büyük bir avantaj olacaktır.Ayrıca kişiler pasaport fotokopisi,elektrik faturası,su faturası ve banka hesap bilgileri gibi evraklarını da davetiye ile birlikte göndermesi gerekmektedir. Konsolosluk İngiltere aile akraba ziyareti vizesin de akrabalığı kanıtlayacığı nitelikte evrak isteme hakkına sahiptir. Bu evrak genellikle Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği sunulmasını istemektedir. Daha detaylı bilgi için acentemiz ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesini sorunsuz almam için hangi yolu izlemem gereklidir ?

İngiltere vizesini sorunsuz alabilmeniz için Başvuru kriterlerini eksiksiz yerine getirmeniz önemlidir.Bu kriterlerde  konsolosluğun istemiş olduğu evrak listesini tam ve eksiksiz olarak hazırlamak sizin için

Vize alımınızı kuvvetlendirecektir. İngiltere vizesi alımların da konsolosluk evraklarınızı tek tek incelemektedir. Kendinizi ifade edecek şekilde ne kadar çok kişisel evrak koyarsanız bu evraklar ile vize alımınız olumlu sonuçlanabilmektedir. İngiltere vizesin de unutulmaması gereken en önemli husus konsolosluğun sizin sunduğunuz evraklara göre vize alımınıza karar vermesidir.

İngiltere turist vizesini Herkes alabilir mi ?

İngiltere turist vizesi için her kişi başvurabilir. Turist vizesi için gerekli kriterleri yerine getirdiğiniz takdirde vize başvurunuzu yapabilirsiniz.İngiltere vizesi için Otel ve uçak rezervasyonlarınızı tam olarak sunmanız gerekmektedir.Otel rezervasyonlarınızın konfirmeli olması gerekmektedir.

Konsolosluk gerektiğin de Oteli arayarak konfirmenizi teyit edebilmektedir. Diğer turistik kategorisin de ise arkadaş ve akraba kategorisinde başvuru yapabilirsiniz. İngiltere vizesi akraba veya arkadaş ziyaretlerinde mutlaka davetiyeniz olması gerekmektedir. Davetiye yanında diğer hazırlanması gereken evrakları web sitemizden temin edebilirsiniz.

Kolay İngiltere vizesi nasıl alınır ?

Kolay İngiltere vizesi almak istiyorsanız mutlaka statünüzün kuvvetli olması gerekmektedir.Kolay İngiltere vizesi almak için iyi bir işiniz, maddi durumunuzun kuvvetli olması gerekmektedir.Kolay ingiltere vizesi almak için Türkiye ye geri dönüşünüzü kanıtlayıcı nitelik te evrak hazırlamanız gerekmektedir.Evraklarınızı tam ve düzgün hazırlamanız sizin vize alımınızı kuvvetlendirecektir. Bu konularda tam yetkili akredite acentalardan destek almanız sizin için en önemli unsurdur.Detaylı bilgi için acentamız ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere öğrenci vizesi Nasıl alınır ?

İngiltere öğrenci vizesi için Okul kabul belgelerinizin tam olarak İngiltere deki okuldan gelmiş olması gerekmektedir.İngiltere öğrenci vizesi için Okul belgeniz,Okul faturanız tarafınıza ulaştıktan sonra evraklarınızı hazırlamanız gerekmektedir.İngiltere öğrenci vizesinin bir çok kategorisi vardır. Burada en önemli unsur İngiltere öğrenci vizesi başvurusunda kategoriyi iyi belirlemektir. İngiltere öğrenci vizesin de dil okulu,üniversite,staj,master her kategori ayrı ayrı evrak lar istemektedir.İngiltere öğrenci vizesi için acentamız ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi kaç günde çıkar ?

İngiltere vizesi sonuçlanması daha eski vizelerinize de bağlıdır.İngiltere vizesi yaklaşık 7-17 gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Fakat daha önceden ABD vizeniz var ise işlem fast track olarak yapılabilmektedir.İngiltere vizesi sonuçları tamamen sizin de eski vize alımlarınıza ve seyahatlerinize bağlıdır. Bu yüzden seyahatiniz için zamanın da başvuru yapmanız sizin için en önemli unsurdur. Acil durumlarda business vize iş seyahati vizelerinde fast track servisini kullanarak ekstra 150 Paund ödeyerek vize için kalan süreyi kısaltabiliyorsunuz.Ekstra ücret ödediğinizde vizeniz 5 gün içerisinde sonuçlanabilmektedir.

1 Yıllık veya daha uzun İngiltere Vizesi Nasıl alınır ?

1 yıllık veya daha uzun İngiltere vizesi almak için daha önceden 6 aylık İngiltere vizesine sahip olmanız gerekmektedir. Bazı ekstrem durumlar da İngiltere konsolosluğu kişinin statüsüne ve konumuna bakarak direkt 2 yıllık veya 5 yıllık veya 10 yıllık vize verebilmektedir.Biliyorsunuz ki İngiltere vize ücretleri vize süresine göre farketmektedir. Her uzun süre başvurusunda vize ücretleri katlanarak gitmektedir.Bunun için 6 aylık,2 yıllık,5 yıllık ve 10 yıllık vize ücretleri artarak ödenmektedir.

İngiltere Vizesi İçin nereye başvuru yapabilirim ?

İngiltere vizesi için başvurmanız gereken yer direkt konsolosluk değildir. Konsolosluk aracı ve akredite acenta kullanmaktadır.İngiltere vizesi alımlarında TSL contact aracılığı ile müraacat edilmektedir. Konsolosluk başvurularında yapılması gereken aşamalarını Acentamız aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Akredite olan acentamız sizin adınıza vize formlarının doldurulması randevuların alınması ve tekrar pasaportların tarafımızca alınmasını sağlanmaktadır.

İngiltere Çalışma vizesi nasıl alabilirim ?

İngiltere çalışma vizesi için en doğru yol işlemlerin ingiltere den yapılmasıdır. İngiltere de çalışmayı düşündüğünüz kuruluş İngiltere de bulunan içişleri bakanlığına başvuru yaparak sizin adınıza work permit çıkarması gerekmektedir. Work Permit çalışma vizesi anlamına gelmektedir.İngiltere çalışma vizesin de kurum work permit çıkardıktan sonra başvuru yapacak kişiler evraklarını web sitemizden hazırlayarak tarafımızca başvuru yapabilir.

İngiltere vize danışmanlık hizmeti nereden alabilirim ?

İngiltere vizesi danışmanlık hizmetini acentamız aracılığı ile alabilirsiniz. Acentamız sizin adınıza her türlü kategorideki işlemlerinizi sonuçlandırabilmektedir. Acentamız aracılığı yaptığınız işlemlerde randevu form doldurma ve pasaportunuzun sürecini takip edebilmektedir.

Acentemiz TÜRSAB ve Kültür Turizm bakanlığına bağlı A Grubu seyahat acentesidir. İngiltere vizesi işlemlerinde yapılacak olan danışmanlık hizmeti çok önemli bir unsurdur.İngiltere vizesinin 35 ayrı kategoride başvuru imkanı ve 35 Ayrı kategoride form doldurma süreci vardır.Bu sürecin profesyonel acente aracılığı ile yapılması başvuracak kişinin avantajınadır.

İngiltere vize ücreti Aldığımız Süreye göre değişmekte midir ?

İngiltere vize ücretleri çıkacak süreye ve başvuru kategorisine göre değişiklik göstermektedir.Her süre 6 Aylık,2 Yıllık ,5 yıllık ve 10 yıllık olarak değişik kategorilerde yapılan her vize başvurusunun ücretleri dolar olarak farklılık göstermektedir.Öğrenci vizesinde ücretler kişilerin katılacağı programların süresine göre değişiklik göstermektedir.

Turistik ve Ticari vizelerde ise süreler vize ücretlerini şekillendirmektedir. Ancak daha önceden 6 aylık vizesi olan kişi 2 yıllık vizeye 2 yıllık vizesi olan kişi 5 yıllık vizeye 5 yıllık vizesi olan kişi de 10 yıllık vizeye başvuru yapma imkanına sahiptir.Bazı durumlarda direkt kişiler 2 yıllık 5 yıllık veya 10 yıllık vizelere başvuru yapabilmektedir.Bu da kişilerin statü ve konumu ile alakalı bir durum olmaktadır.

İngiltere Ticari vize alırken nelere dikkat edilmesi gereklidir ?

İngiltere Ticari vizesi alırken ; Dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır.Ticari işbirliğinizin olduğu firma ile sizin Türkiye de yapmış olduğunuz iş kolunun aynı olması en önemli hususlardan birisidir. Sizin yapmış olduğunuz iş kolundan farklı bir iş kolu ile ilgili gelen davetiye ile konsolosluğa başvuru yapamazsınız.

Yaptığınız takdirde başvurunuzun inandırıcılığı kalmadığı gibi vizeniz red olarak sonuçlanabilmektedir. İngiltere de Ticari vize randevularınız için davetiye yanında yapmış olduğunuz alışverişi gösteren proforma ,invoice gibi evraklarınızı sunmanız sizin için vizenizin olumlu sonuçlanması açısından ideal bir durumdur.

italya vize başvuru ücreti neye göre belirlenir ?

İtalya vizesi Turistik,Ticari ve Öğrenci olarak 3 ayrı kısa dönem kategoride başvuru yapılabilmektedir.
İtalya vize Turistik vize ücreti ve italya Ticari vize ücreti aynı dır..İtalya vize ücretleri C ve D kategorilerine göre değişiklik göstermektedir.. C kategori vize ücretleri aynıdır… D kategori vize ücretleri ise değişiklik göstermektedir.

italya schengen vizesi nasıl alınır ? İzlememiz Gereken Yol nedir ?

İtalya schengen vizesi için gidiş amacınız çok önemlidir..Gidiş amacınız da kategori belirlemeniz Turistik veya Ticari kategori belirledikten sonra web sitemizdeki gerekli olan evrakları hazırlamanız yeterlidir..İtalya schengen vizesi için geri dönüşünüzü kanıtlayıcı nitelikte evrak hazırlamanız önemlidir.

İtalya vize başvuru sonucum ne kadar sürede çıkar ?

İtalya vize başvuru süreci evraklar hazırlandıktan sonra önce randevu alınmaktadır.İtalya vize başvurusunda randevu genellikle 1 hafta içerisinde alınmaktadır. Vizenin sonuçlanması 1 hafta içerisindedir.İtalya vize başvuru süreci İtalya konsolosluğu ile koordineli olarak süreç takip edilmektedir.

italya öğrenci vizesi ne kadar sürede çıkar ?

İtalya öğrenci vizesi D kategorisinde işlem görmektedir…İtalya öğrenci vizesi yaklaşık 1 ay içerisinde sonuçlanmaktadır.. öğrenci vizesi Özel statülerde yapılan başvurulardır..

italya Ev hanımı vizesi ne kadar sürede çıkar ?

İtalya ev hanımı vizesi Turistik kategorisinde değerlendirilmektedir.Bu yüzden İtalya ev hanımı vizesi de yaklaşık 1 hafta da sonuçlanmaktadır. İtalya ev hanımı vizesin de evrakları kişi eşine göre veya ailesine göre hazırlaması gerekmektedir.

İtalya İş Adamı Vizesi ne kadar sürede çıkar ?

İtalya iş adamı vizesi Ticari kategoride işlem görmektedir.İtalya iş adamı İtalya Ticari vizesi yaklaşık 1 hafta da sonuçlanmaktadır.  iş adamı Ticari vizesi Ticari evrak listesine göre hazırlanması gerekmektedir.

İtalya Bordrolu Çalışan Vizesi Ne kadar sürede çıkar ?

İtalya bordrolu çalışan vizesi kategorisine göre değişmektedir. İtalya bordrolu çalışan vizesi ticari veya Turistik kategoride başvuru yapabilmekedir. Vizeleri Ticari veya Turisitk vize süresi ile aynı kategoride sonuçlanmaktadır.

İtalya Emekli vizesi ne kadar sürede çıkar ?

İtalya emekli vizesi genellikle turistik olarak yapılmaktadır. İtalya emekli vizesi Turistik vize 1 hafta da sonuçlanmaktadır. emekli vizesi Turistik vize evraklar ile birlikte teslim edilerek sonuç alınmaktadır.

İtalya Ticari Vize başvurusu için hangi yolu izlemeliyim ?

İtalya ticari vize başvurusu için İtalya dan alınan davetiye kategorisi önemlidir.İtalya dan gelen davetiye alındıktan sonra web sitemizde gerekli olan evraklar hazırlanarak acentamıza göndermeniz yeterlidir.İtalya ticari vize işlemleri 1 hafta da sonuçlanmaktadır.

İtalya vizesi için randevu nasıl alınır ?

İtalya vizesi için randevu alımı acentemiz tarafından sağlanmaktadır.Evraklarınız tamamlandıktan sonra İtalya vizesi randevusunu acentamız almaktadır. Sizin hiçbir işleme veya gelmenize gerek kalmadan acentemiz tüm organizasyonu yürütmektedir.

İtalya vizesi için nereye başvuru yapabilirim ?

İtalya vizesi için acentemize başvuru yapmanız yeterlidir.Gerekeli olan evrakları hazırlayarak acentemize başvuru yaptığınızda acentemiz sizin adınıza tüm işlemleri yürütmektedir.

İtalya vizesi için vize takip işlemlerini nasıl yapıyorsunuz ?

İtalya vizesi için takip işlemlerini TÜRSAB ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı acentemiz sizin adınıza yürütmektedir.Akredite olan acentemiz sizin adınıza İtalya vize işlemlerini sorunsuz şekilde yürütmektedir.

İtalya vize başvurusu için konsolosluğa şahsen gelmemiz gereklimi ?

İtalya vizesi için başvuruya şahsi gelip gelmemeniz tamamen daha önceki schengen vize tarihlerinize bağlıdır.Eğer 25 Eylül 2014 ten sonra herhangi bir schengen vizesi başvurusu yaptı iseniz konsolosluğa gelmenize gerek kalmadan acentemiz sizin adınıza işlemlerinizi sonuçalanmaktadır.

1 yıllık veya daha uzun süreli italya vizesi nasıl alınır ?

1 yıllık veya daha uzun süreli italya vizesi alabilmeniz için daha önceden Schengen vizenizin olması gerekmektedir.Uzun süreli İtalya vizeleri için geçmiş schengen vizesi alımlarınız önemlidir.

Amerika ülkesi için oturum vizesi nasıl alınır ?

Amerika için oturum vizesi alabilmek için green card başvurusu yapılabilmektedir.Amerika oturum vizesi için Amerika da yapılabilecek yatırımlar oturum imkanı verebilmektedir..Gayrimenkul alımı veya iş yeri açma imkanı olan kişilere ABD Amerika oturum vizesi alma imkanına sahip olabilmektedir.
İngiltere Fuar vizesi için başvuru şartları ?
İngiltere fuar vizesi aynı İngiltere ticari vizesi özelliklerindedir.ABD İngiltere vizesi için B1/B2 Kategorisinde işlem yapılabilmektedir.Kişiler ne iş yapıyorlar ise onun ile ilgili evraklarını hazırlayarak acentemiz aracilığı ile işlemlerini yürütebilirler.Acentamız İngiltere konsolosluğunun tüm vie işlem kategorilerinde işlem yapabilmektedir.

Suriye vatandaşları için Almanya Vizesi nasıl alınmalıdır ?

Suriye vatandaşları için Almanya vizesi alınabilmektedir..Fakat Almanya vizesi için mutluka Suriye vatandaşının Türkiye de oturumu olması gerekmektedir…Ayrıca Türkiye de ne iş ile uğraşıyorsa onun ile ilgili evrakları sunması gerekmektedir..Eğer banka hesapları ve tapu belgeleri arapça bunları İngilizce veya Almanca olarak sunması gerekmektedir..

Üçüncü ülke vatandaşları için Fransa vizesi nasıl alınır ?

Üçüncü ülke vatandaşları vize alımında kendi ülkelerindeki temsilcilikleri veya Türkiye’den başvuru yapmak istiyorlarsa mutlaka çalışma iznini veya ikametgah tezkeresini sunması gerekmektedir.Evraklarını başvuru yapacağı ülkenin resmi diline çevirerek yapması gerekmektedir.

Irak vatandaşları için Fransa Vizesi başvuru süreci ?

Irak vatandaşları için Fransa vizesi alımların da Türkiyeden yapılacak işlemlerde mutlaka oturum izni belgesi istenmektedir..Eğer kişi Türkiye de oturuyor ve Türkiye de çalışıyorsa iş evraklarını web sitemizde yazan şekilde sunması gerekmektedir.İstenilen belgelerdeki banka hesapları arapça ise bunların mutlaka İngilizce veya Almanca ya çevirilmesi gerekmektedir.

Hollanda Aile ziyaret vizesi nasıl alınır ?

Hollanda aile ziyareti vizesi için ; Hollanda da bulunan akrabanızın veya yakınınızın mutlaka belediyeden onaylı davetiye çıkarması gerekmektedir.Hollanda belediyesinden çıkartılan davetiye genellikle 3 aylık olmaktadır..Çıkartılan davetiye ile birlikte web sitemizde yazılı olna evrakları hazırlayarak tarafımıza başvuru yapılabilmektedir.

Çiftçiler İçin Belçika vizesi nasıl alınır ?

Çiftçiler için Belçika vizesi alınması için kişinin çiftçilik belgesi, tapu belge fotokopileri ve diğer maddi durum evrakları olması gerekmektedir..Çiftçiler için Belçika vizesi mal varlığına, büyük ve küçük baş hayvan sayısına ve tapu fotokopilerine bağlıdır.

İtalya Çalışma vizesi nasıl alınır ?

İtalya çalışma vizesi alabilmek için; İtalya daki şirket tarafından tarafınıza çalışma izni yazısı veya work permit gönderilmesi gerekmektedir.İtalya çalışma vizesi için ; İtalya da bulunan yetkili mercii ler vasıtası ile işlemlerin evrakların çıkarılması gerekmektedir..Size çıkartılan çalışma izni yazısı ile evrakların hazırlanarak tarafımıza iletilmesi gerekmektedir.

Test

Form Gönderimi

Tamam

X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin