ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Avustralya vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Avustralya vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Avustralya vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup , Akabinde sizden Avustralya vize işlemleri ve Avustralya vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Avustralya vizesi evrak listesi ve Avustralya konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Avustralya vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Avustralya vize işlemleri için Avustralya konsololuğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Avustralya vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Avustralya vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


Avustralya başvurusu ; evraklar elçiliğin istediği formatta taranarak tek tek sisteme yüklenerek online yapılmaktadır. Daha sonrasına size uygun bir güne randevu ayarlanmaktadır. Sadece biyometrik alınması için ( Vfs Global ) Başvuru merkezine gelmeniz gerekmektedir. Acentamız tarafından yetkili olan arkadaşımız sizi randevu saatinde kendileri karşılayacak ve başvuru esnasında size eşlik edecektir. Başvurunuz yapıldıktan sonra pasaportunuz ve evraklarınız aynı gün size teslim edilecektir.

Avustralya vize işlemleriniz 7/14 iş günü sonra sonuçlandırımış olacaktır. Avustralya vizeniz bize sistemden online olarak gelecektir. Pasaporta vize basılmamaktadır. Biz işlem sürecinizi takip edip vizeniz bize ulaşır ulaşmaz bizde size mail olarak iletmiş olacağız. Size mail yoluyla atılan vizenizin çıktısını alıp pasaportunuz ile birlikte seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Daha detaylı bilgi için ve Avustralya vizesi ve Avustralya gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin