ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Bangladeş vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Bangladeş vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda

bilginize sunulmuştur.

Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…

Bangladeş vizesi başvurusun da ve Bangladeş konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Bangladeş vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Bangladeş vize işlemleri ve Bangladeş vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Bangladeş vize işlemleri ve Bangladeş vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Bangladeş vizesi evrak listesi Bangladeş konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.

Bangladeş vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Bangladeş vize işlemleri için Bangladeş konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.

Genelde Bangladeş vize işlemlerinde ve Bangladeş vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Bangladeş konsolosluğunun akredite kurumu olmamızdan ve Bangladeş vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Bangladeş vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


Bangladeş ziyareti planlayan kişilerin sarı humma aşısı olması zorunludur. Ayrıca hepatit A – B, tifo, menenjit, difteri ve tetanoz aşılarının da iki ülkenin sağlık kuruluşları tarafından tavsiye edildiği bilinmektedir. Bununla beraber Bangladeş’de sıtma ve kolera da sık görülen rahatsızlıklar arasında yer alır. Bangladeş vize başvurusu esnasında yaptırılması zorunlu aşıların kartlarını ibraz etmek gerekebilir.


Bangladeş vizesi için Şahsen gelmenize gerek yoktur. Bangladeş vizesi için Bangladeş evrak listeniz tamamlandıktan sonra yetkilendirdiğimiz personelimiz tarafından bizzat Bangladeş Konsolosluğundan işlemlerinizi yapıcaktır.


Yaklaşık 5-7 iş gününde de işlemler Bangladeş vizesi işlemleriniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Bangladeş Vize başvurusunda İşveren/Çalışan/ ( mühendis-teknisyen– v.s ) çok daha kolay yapılabilmektedir.


Daha detaylı bilgi için ve Bangladeş vizesi Ve Bangladeş gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin