ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Belçika Vizesi prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan İsviçre vizesi, schengen vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…


Belçika Shengen vizesi başvurusun da ve İsviçre konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Belçika vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Belçika vize işlemleri ve Belçika vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Belçika vize işlemleri ve Belçika vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Belçika vizesi evrak listesi ve Belçika konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Belçika vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Belçika vize işlemleri için Belçika konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde Belçika vize işlemlerinde ve İsviçre vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Belçika konsolosluğunun akredite kurumu olmamızdan ve Belçika vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Belçika vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.

Belçika vizesi ve Belçika vize işlemleri için otel ve uçak rezervasyonları konusunda size acentemiz tarafından tam destek sağlanacaktır. Belçika vizesi başvuruları ve randevu alımı online olarak yapılmaktadır.. Belçika vizesi için parmak izine (VFS Global ) ‘a gelmenizi gerektirecek bir durum oluştuğu takdir de eksik olan evrakları randevuya gelirken yanınız da getirmeniz istenecektir. Belçika vizesi için Belçika evrak listeniz tamamlandıktan sonra online başvurunuz yapılacak vize için parmak izi randevunuzu size uygun bir gün ve saate ayarlanmaya çalışılacaktır. Daha sonra ise Belçika başvuru merkezinin adresi size konum atılacaktır. Randevu saatinde ise yetkilendirdiğimiz personelimiz Belçika vize işlemlerini tamamlamak için sizi karşılamaya gelecek ve birlikte başvuruyu gerçekleştirip parmak iziniz alındıktan sonra Belçika Shengen vizesi başvurunuzu yapmış olacaksınız. 

Son 5 yıl için de parmak izi verdiğiniz tespit edildiği takdirde ; sizin başvuruya gelmenize gerek kalmadan yetkili acenta olarak Belçika Vize işlemleriniz acentemiz tarafından yapılacaktır.


Belçika vizesinin neticelenmesi 15 iş gününü bulabilmekte ve evrak muhafazasını tam yapamadıkları için genel de ek evrak tekrar İstemelerinden dolayı süreç biraz daha uzayabilmekte, bu sebepten mutlaka seyahat tarihinizden en az 3 ay önce başvuru yapmanızı tavsiye ederiz. Pasaport işlemden çıkdıktan sona gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Daha detaylı bilgi için ve Belçika vizesi ve Belçika gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin