ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Finlandiya vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Çin vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.
Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…
Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
Kurumumuza Çin vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup , Akabinde sizden Çin vize işlemleri ve Çin vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Çin vizesi evrak listesi ve Çin konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.
Çin için sadece ticari seyahatler için başvuru yapılabilmekte ve bunun için de sizi davet eden Firmanın sizin adınıza belediye onaylı davetiye göndermesi gerekmektedir. Davetiye örneği eğer sizde mevcut değilse size örneği mail ile iletilecektir.
Çin vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Çin vize işlemleri için Çin konsololuğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.
Çin vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Çin vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.
Çin başvuruları Çin elçiliğinden şahsi yapılmaktadır. Pasaportta daha önce 2018 Nisan ayından sonra alımış bir Çin vizeniz var ise başvuruya şahsi gelemenize gerek kalmamaktadır. Acenta olarak biz sizin adınıza başvurunuzu gerçekleştireceğiz. Başvurular ve randevu alımı online belirlenmektedir. Biz sizin adınıza Başvurunuzu sistemden yaptıktan sonra randevu gününü haber verip elçiliğin de konumu size gönderilecektir. Acentamız tarafından yetkilendirilmiş personelimiz sizi dosyanızı da getirerek karşılayacak ve size başvuru esnasında yardımcı olacaktır.
Çin vize işlemleriniz 7 iş günü sonra sonuçlandırımış olacaktır. Pasaport işlemden çıkınca teslim alıp aynı gün size uygun bir adrese kargo yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi için ve Çin vizesi ve Çin gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin