ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Fransa vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Fransa vizesi, schengen vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…

Fransa Shengen vizesi başvurusun da ve Fransa konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Fransa vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Fransa vize işlemleri ve Fransa vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Fransa vize işlemleri ve Fransa vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Fransa vizesi evrak listesi Fransa konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Fransa vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Fransa vize işlemleri için Fransa konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde Fransa vize işlemlerinde ve Fransa vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Fransa konsolosluğunun akredite kurumu olmamızdan ve Fransa vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Fransa vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.

Fransa vizesi ve Fransa vize işlemleri için otel ve uçak rezervasyonları konusunda size acentemiz tarafından tam destek sağlanacaktır. Fransa vizesi için parmak izine (VFS Global ) ‘e gelmenizi gerektirecek bir durum oluştuğu takdir de eksik olan evrakları randevuya gelirken yanınız da getirmeniz istenecektir. Fransa vizesi için Fransa evrak listeniz tamamlandıktan sonra vize için parmak izi randevunuzu size uygun bir gün ve saate ayarlanacaktır. Daha sonra ise Fransa başvuru merkezinin adresi size konum atılacaktır. Randevu saatinde ise yetkilendirdiğimiz personelimiz Fransa vize işlemlerini tamamlamak için sizi karşılamaya gelecek evrak teslimini kendisi yapacak , Siz sadece parmak izi verip kısa sürede Fransa Shengen vizesi başvurunuzu yapmış olacaksınız.

Son 5 yıl için de parmak izi verdiğiniz tespit edildiği takdirde ; sizin başvuruya gelmenize gerek kalmadan yetkili acenta olarak Fransa Vize işlemleriniz acentemiz tarafından yapılacaktır.

Yaklaşık 3-4 iş gününde de işlemler Fransa vizesi işlemleriniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sona gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.

Fransa Shengen Vize başvurularında İşveren/İşveren aileleri /Meslek Grupları başvurusu ( mühendis-Mimar –Avukat v.s ) çok daha kolay yapılabilmekte ve akredite kurumu olduğumuz dan dolayı Kısa sürede ve uzun süreli alma şansımız bulunmaktadır. Acil seyahat etmeniz gereken durumlarda Fransa Schengen vizesine başvurup kısa sürede sonuçlandırmaktayız.

Daha detaylı bilgi için ve Fransa vizesi Ve Fransa gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin