ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Hindistan vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Hindistan vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…


Hindistan vizesi başvurusun da ve Hindistan konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Hindistan vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Hindistan vize işlemleri ve Hindistan vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Hindistan vize işlemleri ve Hindistan vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Hindistan vizesi evrak listesi Hindistan konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Hindistan vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Hindistan vize işlemleri için Hindistan konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.

Genelde Hindistan vize işlemlerinde ve Hindistan vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Hindistan konsolosluğunun vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Hindistan vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir. Hindistan başvurusu yapabilmeniz için belediye onaylı ticari davetiyeye sahip olmanız gerekmektedir.

Hindistan vizesi için Hindistan evrak listeniz tamamlandıktan sonra vize için parmak izi randevunuzu size uygun bir gün ve saate ayarlanacaktır. Daha sonra ise Hindistan konsolosluğunun adresi size konum atılacaktır. Hindistan başvurusunda kişileri şahsen kabul ettiğinden dolayı başvuruyu sadece başvuru sahibi yapabilmektedir. Randevu saatinde ise yetkilendirdiğimiz personelimiz Konsolosluğa gelerek gerekli olan evrakları size teslim edip işleminiz bitene kadar sizi bekleyecektir. Daha sonrasında işlemi biten pasaportu yetkili personellerimiz aynı günün akşamı Hindistan konsolosluğundan şahsen alabilmektedir. 

Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Hindistan Vize başvurusunda İşveren/Çalışan/ ( mühendis-teknisyen ve ticari davetiyesi olan ve – v.s ) çok daha kolay yapılabilmektedir.


Daha detaylı bilgi için ve Hindistan vizesi Ve Hindistan gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin