ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

İsveç vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan İsveç vizesi, schengen vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…


İsveç Shengen vizesi başvurusun da ve İsveç konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza İsveç vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da İsveç vize işlemleri ve İsveç vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden İsveç vize işlemleri ve İsveç vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride İsveç vizesi evrak listesi ve İsveç konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


İsveç vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın İsveç vize işlemleri için İsveç konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde İsveç vize işlemlerinde ve İsveç vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. İsveç konsolosluğunun akredite kurumu olmamızdan ve İsveç vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin İsveç vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


İsveç vizesi ve İsveç vize işlemleri için otel ve uçak rezervasyonları konusunda size acentemiz tarafından tam destek sağlanacaktır. İsveç vizesi için parmak izine (VFS Global) ‘e gelmenizi gerektirecek bir durum oluştuğu takdir de eksik olan evrakları randevuya gelirken yanınız da getirmeniz istenecektir. İsveç vizesi için İsveç evrak listeniz tamamlandıktan sonra vize için parmak izi randevunuzu size uygun bir gün ve saate ayarlanmaya çalışılacaktır. Daha sonra ise İsveç başvuru merkezinin adresi size konum atılacaktır. Randevu saatinde ise yetkilendirdiğimiz personelimiz İsveç vize işlemlerini tamamlamak için sizi karşılamaya gelecek ve birlikte başvuruyu gerçekleştirip parmak iziniz alındıktan sonra İsveç Shengen vi zesi başvurunuzu yapmış olacaksınız.


Son 5 yıl için de parmak izi verdiğiniz tespit edildiği takdirde ; sizin başvuruya gelmenize gerek kalmadan yetkili acenta olarak İsveç Vize işlemleriniz acentemiz tarafından yapılacaktır.


Yaklaşık 7/14 iş gününde İsveç vizeniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Daha detaylı bilgi için ve İsveç vizesi ve İsveç gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin