ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Letonya vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Letonya vizesi, schengen vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Letonya vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Letonya vize işlemleri ve Letonya vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Letonya vize işlemleri ve Letonya vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Letonya vizesi evrak listesi ve Letonya konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Letonya vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Letonya vize işlemleri için Letonya konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde Letonya vize işlemlerinde ve Letonya vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Mesela Letonya ticari seyahatlerde davetiyeyi Göçmen ve vatandaşlık işleri tarafından onaylı olmadığı takdirde kabul etmemektedir. Letonya vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Letonya vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


Letonya vizesi ve Letonya vize işlemleri için otel ve uçak rezervasyonları konusunda size acentemiz tarafından tam destek sağlanacaktır. Letonya vizesi için parmak izine (VFS Global) ‘e geldiğiniz zaman eksik olan evrakları randevuya gelirken yanınız da getirmeniz istenecektir. Letonya vizesi için Letonya evrak listeniz tamamlandıktan sonra vize için parmak izi randevunuzu size uygun bir gün ve saate ayarlanmaya çalışılacaktır. Daha sonra ise Letonya başvuru merkezinin adresi size konum atılacaktır. Randevu saatinde ise yetkilendirdiğimiz personelimiz Letonya vize işlemlerini tamamlamak için sizi karşılamaya gelecek ve birlikte başvuruyu gerçekleştirip parmak iziniz alındıktan sonra Letonya Shengen vi zesi başvurunuzu yapmış olacaksınız. 

Letonya konsolosluğu her seferinde yolcudan parmak izi alınmasını talep ettiğinden dolayı parmak İzi için başvuru merkezine gelmeniz gerekmektedir.


Yaklaşık 7/14 iş gününde Letonya vizeniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Daha detaylı bilgi için ve Letonya vizesi ve Letonya gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin