ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Macaristan vize prosedürleri


Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Macaristan vizesi, schengen vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…


Macaristan Shengen vizesi başvurusun da ve Macaristan konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Macaristan vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Macaristan vize işlemleri ve Macaristan vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Macaristan vize işlemleri ve Macaristan vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Macaristan vizesi evrak listesi ve Macaristan konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Macaristan vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Macaristn vize işlemleri için Macaristan konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde Macaristan vize işlemlerinde ve Macaristan vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Macaristan konsolosluğunun akredite kurumu olmamızdan ve Macaristan vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Macaristan vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.

Macaristan vizesi ve Macaristan vize işlemleri için otel ve uçak rezervasyonları konusunda size acentemiz tarafından tam destek sağlanacaktır. Macaristan vizesi için parmak izine (AS Visa Solutions ) ‘a gelmenizi gerektirecek bir durum oluştuğu takdir de eksik olan evrakları randevuya gelirken yanınız da getirmeniz istenecektir. Macaristan vizesi için Macaristan evrak listeniz tamamlandıktan sonra vize için parmak izi randevunuzu size uygun bir gün ve saate ayarlanmaya çalışılacaktır. Daha sonra ise Macaristan başvuru merkezinin adresi size konum atılacaktır. Randevu saatinde ise yetkilendirdiğimiz personelimiz Macaristan vize işlemlerini tamamlamak için sizi karşılamaya gelecek ve birlikte başvuruyu gerçekleştirip parmak iziniz alındıktan sonra Macaristan Shengen vi zesi başvurunuzu yapmış olacaksınız.

Son 5 yıl için de parmak izi verdiğiniz tespit edildiği takdirde ; sizin başvuruya gelmenize gerek kalmadan yetkili acenta olarak Macaristan Vize işlemleriniz acentemiz tarafından yapılacaktır.


Yaklaşık 5/7 iş gününde Macaristan vizeniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sona gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Daha detaylı bilgi için ve Macaristan vizesi ve Macaristan gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin