ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Romanya vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Romanya vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Romanya Shengen ülkesi değildir , dolayısı ile vizesi de ayrı alınmaktadır. Romanya vizesi ile Shengen ülkelerine girilememekte fakat eğer var ise mevcut multiple shengen vizesi ile Romaya’ya giriş yapabilirsiniz.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Romanya vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Romanya vize işlemleri ve Romanya vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Romanya vize işlemleri ve Romanya vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Romanya vizesi evrak listesi ve Romanya konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Romanya vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Romanya vize işlemleri için Romanya konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Romanya vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Romanya vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


Romanya vizesi ve Romanya vize işlemleri için uçak rezervasyonları konusunda size acentemiz tarafından tam destek sağlanacaktır. Romanya başvuruları Romanya elçiliğinden şahsi yapılmaktadır. Ve başvuruya yolcu harici kimde alınamamaktadır. Romanya vizesi için parmak izine elçiliğe geldiğiniz zaman eksik olan evrakları randevuya gelirken yanınız da getirmeniz istenecektir. Başvurular online ve evraklar tek tek taranarak yapılmakta randevu da dahil online belirlenmektedir. Biz sizin adınıza Başvurunuzu sistemden yaptıktan sonra randevu günü sizde evrakları bizden teslim alıp başvuruya gidebileceksiniz ve aynı gün eliçilik akşam saatlerinde sizi şahsi olarak vizenizi basıp pasaportunuzu teslim edecektir.

Daha detaylı bilgi için ve Romanya vizesi ve Romanya gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin