ÜCRETSİZ ONLINE BAŞVURU

Senegal vize prosedürleri

Sevgili müşterilerimiz,


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına şirket politikamız doğrultusunda yetkili personellerimiz tarafından hazırlanan Senegal vizesi ile ilgili süreç bilgileri aşağıda bilginize sunulmuştur.


Unutmayınız ki Acentamız Konsoloslukların resmi akretide kurumu -Türkiye Seyehat acentaları birliği’ne üye ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır…


Senegal vizesi başvurusun da ve Senegal konsolosluğuna vize başvurusunda Ankara’da kısıtlı sayıda akredite kurum bulunmaktadır. Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.

Kurumumuza Senegal vize başvurusu için ulaştığınız takdirde size mail veya telefon da ön Bilgilendirme yetkili personellerimiz aracılığı ile yapılacak olup, ne amaçla seyahat etmek istediğiniz ya da Senegal vize işlemleri ve Senegal vizesi ile ilgili hangi kategoriden başvurmanız gerektiğine dair bilgilendirmeler yapılacaktır. Akabinde sizden Senegal vize işlemleri ve Senegal vizesi gerekli evrak listesi alınacak olan bir mail adresine ya da tarafımıza ileteceğiniz bir mail adresine sahip değilseniz dahi Whatsapp aracılığı ile ilgili kategoride Senegal vizesi evrak listesi Senegal konsolosluğunun talep etmiş olduğu güncel liste isteğiniz doğrultusun da size en kısa zaman da ulaştırılacaktır.


Senegal vizesi ve vize hizmetleri ile ilgili dosyanız bize anlaşmalı kargolarımız tarafından hızlı bir şekilde ulaştıktan sonra evraklarınızın Senegal vize işlemleri için Senegal konsolosluğunun istediği gibi başvuru kategorisine uygun olup olmadığına bakılarak , Yetkili personelimiz tarafından gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgi verilecektir.


Genelde Senegal vize işlemlerinde ve Senegal vizesin de RED gerekçelerinin azımsanmayacak bir kısmı yanlış başvuru yapıldığı için meydana gelmektedir. Senegal konsolosluğunun vize işlemlerin de yıllar içerisinde oluşmuş olan tecrübelerimize dayanarak sizin Senegal vizesi için hazırlamış olduğunuz evrakların tarafımızdan sağlanan kontroller gerçekleştikten sonra eğer var ise eksik bir evrak onunla ilgili size bilgilendirme yapılacak olup, uygun bulunmadığı takdirde sizden yeni başvuru dilekçesi istenecek ve yazmakta zorlanmanız durumun da tarafınıza içerik konusunda bilgi verilecektir.


Senegal ziyareti planlayan kişilerin sarı humma aşısı olması zorunludur. Ayrıca hepatit A – B, tifo, menenjit, difteri ve tetanoz aşılarının da iki ülkenin sağlık kuruluşları tarafından tavsiye edildiği bilinmektedir. Bununla beraber Senegal’de sıtma ve kolera da sık görülen rahatsızlıklar arasında yer alır. Senegal vize başvurusu esnasında yaptırılması zorunlu aşıların kartlarını ibraz etmek gerekebilir.


Senegal vizesi için Şahsen gelmenize gerek yoktur. Senegal vizesi için Senegal evrak listeniz tamamlandıktan sonra yetkilendirdiğimiz personelimiz tarafından bizzat Senegal Konsolosluğundan işlemlerinizi yapıcaktır.


Yaklaşık 3-5 iş gününde de işlemler Senegal vizesi işlemleriniz sonuçlandırılmaktadır. Pasaport işlemden çıkdıktan sonra gidip teslim alınacak ve size uygun bir adrese aynı gün içerisinde kargo yapılacaktır.


Senegal Vize başvurusunda İşveren/Çalışan/ ( mühendis-teknisyen ve Ticari davetiye getirebilen– v.s ) çok daha kolay yapılabilmektedir.


Daha detaylı bilgi için ve Senegal vizesi Ve Senegal gerekli olan evrak listeleri ile ilgili Yetkili personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın ki !! Seyehatin önündeki tek engel VİZE ‘dir

Sevgiyle kalın,

 

Acentamız Konsoloslukların resmi Akredide kurumu -(TURSAB) Türkiye Seyahat acentaları birliği’ne ( Belge no:8786 ) ve Kültür Turizm Bakanlığına bağlı A grubu seyehat acentasıdır… Bu kurumların arasında acentemiz TDO TURİZM olarak yer almaktadır.
X

SİZİ EN KISA SÜREDE ARAYALIM

Gönderin